Стали відомі перші півфіналісти: Хроніка ЧС 2014, 4 липня

Sport bigmir,  5 липня 2014, 08:30
0
119

СПОРТ bigmir)net провів онлайн двадцять третього дня подій на Чемпіонаті світу 2014 в Бразилії.

01:00 І другий півфінал підійшов до кінця, і навіть тут центральні захисники вирішують - голи Тьяго Сілви і Давида Луїса вивели господарів Мундіалю в півфінал.

21:00 Завершився матч Німеччини і Франції - єдиний гол Матса Хуммельса вивів німців у півфінал!

18:55 Через кілька хвилин у матчі Франція - Німеччина буде даний стартовий свисток. Слідкуйте за нашою текстовою трансляцією цього поєдинку:

Франція – Німеччина – онлайн-трансляція матчу 1/4 фіналу чемпіонату світу

18:27 Якщо ви не в курсі, який скоро буде матч, зайдіть в Google, там вас зустріне ось така мила картинка

18:00 Стали відомі стартові склади збірних Франції та Німеччини на матч 1/4 фіналу чемпіонату світу в Бразилії.

Зазначимо, що з перших хвилин з'явиться на полі німецький нападник Мірослав Клозе.

Франція: Льоріс, Дебюші, Евра, Варан, Сахо, Кабай, Вальбуена, Бензема, Грізманн, Матюіді, Погба.

Німеччина: Нойєр, Хеведес, Хуммельс, Хедіра, Швайнштайгер, Озіл, Клозе, Мюллер, Лам, Кроос, Боатенг.

17:45 Офіційний сайт FIFA нагадує, що французи з німцями зустрічалися на чемпіонатах світу тричі: в 1958-му, в 1982-му, і в 1986-м.

1986

1982

1958

17:09 Сьогодні в Фортале зіграє Бразилія, і про це буквально все "кричить" на вулицях міста

АР

16:34 Гравці збірної Німеччини Бастіан Швайнштайгер і Лукас Подольскі до битви з французами готові

15:30 Дивіться, як цілуються на ЧС-2014

14:17 СПОРТ bigmir)net продовжує вести свою рубрику на час чемпіонату світу Сексуальна підтримка. В цей раз ми представляємо вашій увазі дружину захисника збірної Франції Бакарі Санья - Людівін.

14:20 Дієго Марадона позбувся права дивитися за матчами ЧС-2014 з VIP-ложі. FIFA образилася на аргентинця за його критичні висловлювання.

Тепер Марадоні доведеться платити за квитки на матчі ЧС-2014 /АР

13:47 Головний тренер збірної Німеччини Йоахім Лев напередодні чвертьфінального матчу чемпіонату світу проти Франції заявив, що сім гравців, хворих напередодні на грип, вже одужали

13:14 Пропонуємо вам статистику виступів на ЧС-2014 головних зірок збірних Бразилії та Колумбії - Неймара і Хамеса Родрігеса

12:33 Фан-зона чемпіонату світу з футболу — 2014 у Бразилії в місті Белу-Орізонті до наступного тижня не буде працювати через жалобу.

12:11 Сумні новини: дві людини загинули, 19 отримали поранення в результаті обвалення прольоту автомобільної естакади, що стався в бразильському місті Белу-Орізонті, де пройде півфінал чемпіонату світу з футболу.

Читай більше: У Белу-Орізонті, де пройде півфінальний матч ЧС, впала дорожня естакада

Белу-Орізонті обрушилася автомобільна естакада /АР

11:35 А ось так тренувалися збірні Німеччини та Франції

11:12 Пропонуємо вам подивитися, як тренувалися збірні Бразилії та Колумбії перед сьогоднішньою зустріччю

10:30 А ось наставник збірної Колумбії Хосе Пекерман зазначив, що в матчі проти бразильців його команда буде намагатися насолодитися грою.

Читай більше: Тренер Колумбії: Вихід у чвертьфінал - вже успіх для нас

10:21 Головний тренер збірної Бразилії Луїс Феліпе Сколарі заявив, що його команда не має наміру відступати від своїх принципів гри у зустрічі з Колумбією.

Читай більше: Тренер збірної Бразилії: Ми маємо намір виграти Кубок світу

10:00 Доброго ранку, любі наші читачі! Сьогодні на ЧС-2014 у нас перші чвертьфінальні поєдинки. Нас очікує два захоплюючих матчу. Спочатку стосунки на футбольному полі з'ясують німці з французами, а потім – бразильці з колумбійцями.

Франція - Німеччина 19:00

Бразилія - Колумбія 23:00