Золотий день Німеччини: Хроніка ЧС 2014, 13 липня

Sport bigmir,  14 липня 2014, 08:50
0
204

СПОРТ bigmir)net провів онлайн тридцять другого дня подій на Чемпіонаті світу 2014 в Бразилії.

00:40 Ось і все. Чемпіонат світу підійшов до кінця. Німеччина заслужено стала переможцем, ну а в Лео Мессі є чотири роки на підготовку до штурму трофея своєї мрії.

21:30 Стали відомі стартові склади матчу, все, чекаємо і дивимося!

19:30 Все менше часу залишається перед фіналом. Початок онлайн-трансляції матчу на СПОРТ bigmir) net о 22:00. Німеччина - Аргентина: Де дивитися матч Чемпіонату світу з футболу 2014?

19:15 Володимир Кличко ставить у фіналі на Німеччину. Футболісти Динамо в основному теж віддають данину поваги силі німців. А за кого Ви?

18:00 Хто надасть найпотужнішу підтримку своїм хлопцям і чоловікам? Вибирайте, хто красивіший - подруга і дружина збірної Німеччини або Аргентини?

Тут кажуть - "у Гарая - супер тьолка". Ви згодні?

17:00 Фінал чемпіонату світу - це приголомшливий матч. Де його будете дивитися Ви?

16:00 Хочете знати, що особливого трапиться сьогодні? Читайте наш анонс:

15:30 А півзахисник Динамо Джермейн Ленс став першим представником чемпіонату України, який виграв медаль чемпіонату світу!

14:30 Пропонуємо вам помилуватися красунею, яка буде вручати сьогодні приз.

13:30 Пропонуємо Вашій увазі фотогалерею розчарування вболівальників збірної Бразилії результатом вчорашнього матчу і виступом своїх кумирів

12:30 Збірна Бразилії встановила антирекорд чемпіонату світу, пропустивши найбільше з господарів в історії.

12:00 Привіт, наші дорогі читачі. Чемпіонат світу з футболу добігає кінця. Сьогодні нас чекає фінальний поєдинок, а вже завтра вранці цей ЧС стане історією.