Українка Шемякіна виграла бронзу на чемпіонаті світу в Казані

0
279
Яні не вистачило одного уколу до фіналу

Олімпійська чемпіонка програла у півфіналі чемпіонату світу з фехтування.

Чинна олімпійська чемпіонка з фехтування шпагою Яна Шемякіна завоювала бронзову медаль чемпіонату світу в Казані.

На шляху до чвертьфінальної стадії Шемякіна по черзі перемогла Алехандру Теран з Мексики (15:8), іншу українську шпажистку Олену Кривицьку (14:13) і японку Айяку Симоокаву (6:4).

Читай також: Українські фехтувальники закликали не ділити Україну (ФОТО)

У матчі 1/4 проти Кон Мань Вай з Гонгонка володарка індивідуального "золота" Ігор-2012 виграла з рахунком 9:8, а от у півфіналі проти італійськи Роселлы Фьяминьо удача була на боці суперниці – основні три трихвилинки завершилися внічию 12:12, а в додатковому періоді переможний укол на рахунку Фьяминьо.

Завдяки Шемякіної збірна України здобула другу медаль чемпіонату світу після "золота" шаблістки Ольги Харлан.

Читай також: Українка Ольга Харлан виграла чемпіонат світу в Росії

У чоловіків лідер нашої збірної Богдан Нікішин дійшов до фіналу, де програв корейцю Кьенгдо Паку 13:15.