Україна завоювала першу медаль чемпіонату Європи з легкої атлетики

0
281
Людмила Ольховська стала віце-чемпіонкою Європи

Людмила Оляновська виграла срібну медаль у спортивній ходьбі на 20 км.

21-річна українська легкоатлетка Людмила Оляновська завоювала срібну медаль на чемпіонаті Європи в Цюриху у спортивній ходьбі на 20 км.

Оляновська на фінішну пряму вийшла на третій позиції, але зуміла здійснити потужний ривок, який лише на секунду дозволив їй перегнати чешку Анежку Драхотову, відсунувши її на третє місце.

Зазначимо, що Людмила Оляновська перетнула фінішну лінію з національним прапором на другій позиції з результатом 1:28:0. Першою стала росіянка Альона Алембекова - 1:27:56.

Оляновській трохи не вистачило, що встановити новий рекорд України (1:27.27), який їй підкорився в цьому сезоні.

Таким чином, збірна України завоювала першу нагороду на чемпіонаті Європи в Цюриху. Нагадаємо, серед чоловіків у ходьбі на 20 км наш Руслан Дмитренко фінішував на четвертій позиції.