Україна на ЧЄ з легкої атлетики: Чотири медалі та два рекорди

Sport bigmir,  16 серпня 2014, 09:00
0
93
Проценко і Бондаренко принесли Україні відразу дві медалі у стрибках у висоту

Четвертий день чемпіонату Європи з легкої атлетики видався успішним для України.

Чотирма медалями поповнилася скарбничка збірної України у четвертий день чемпіонату Європи з легкої атлетики.

День почався з змагань у ходьбі на 50 км. Повторити успіх Людмили Оляновской, яка в четвер у спортивній ходьбі виграла срібну медаль, нашим чоловікам не вдалося - Іван Банзерук чудово пройшов останні 10 км і з 10-го піднявся на 5-ту позицію (3:44.49). Слідом за ним фінішував Ігор Главан (3:45.08), а Олексій Казанін прийшов до фінішу 11-м.

У ранкових змаганнях Ольга Голодна пробилася у фінал змагань зі штовхання ядра з восьмим результатом, Станіслав Маслов з шостим результатом вийшов у фінал бігу на 1500 метрів у чоловіків, а ось Наталя Семенова в метанні диска виконала лише одну вдалу спробу, яка не дозволила їй вийти у фінал.

Але головна страва нас чекала у вечірній програмі, яка почалася для України сріблом. Ольга Земляк в забігу на 400 метрів до фінішу підбігала другою, але на самій стрічці її наздогнали дві спортсменки. Чи буде медаль у Земляк визначав фотофініш, який показав перевагу нашої спортсменки над суперницями лише дві соті. Результат українки - 51.36.

Земляк стала второй
Земляк стала другою
Getty Images

Після успіху Земляк ми небезпідставно чекали медалі у чоловічих стрибках у висоту, де на перемогу претендували брали в цьому сезоні 2,40 росіянин Іван Ухов і українці Андрій Проценко та чемпіон світу Богдан Бондаренко.

Читай також: Легка атлетика: Українці залишили росіянина на третьому місці чемпіонату Європи

Саме вони плюс чех Ярослав Баба взяли висоту 2,30, а ось наступна висота Бабі і Ухову не підкорилася. Зате вона підкорилася Андрію Проценко, при цьому Бондаренко вирішив пропустити 2,30 і відразу штурмувати 2,35 і взяв її з першої спроби, що і принесло йому золото чемпіонату Європи, тоді як срібло дісталося Андрію Проценко.

Бондаренко для золота хватило покорить 2,35 м

Бондаренку для золота вистачило підкорити 2,35 м

На останок, порадував нас Сергій Смелик, який у забігу на 200 м з особистим рекордом 20.30 завоював бронзову медаль.

Порадувала в бігу на 1500 метрів у жінок Наталія Прищепа, яка встановила особистий рекорд - 4:08.89, який дозволив їй фінішувати десятою, а ось наша семиборка Анастасія Мохнюк, яка після першого дня була п'ятою, не стрибнула вище голови у слабких для себе дисциплінах і показала десятий результат.

Сьогодні нас чекають фінальні змагання в потрійному стрибку у жінок, де ми чекаємо медалі від Ольги Саладухи, Ганна Тітімець побіжить у фіналі 400 метрів з бар'єрами, а також ми побачимо чотири українські естафетні команди у кваліфікаційних забігах 4 по 100 м і 4 по 400 м у чоловіків і жінок, де ми також розраховуємо на медалі.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Україна на ЧЄ з легкої атлетики: Чотири медалі та два рекорди