Українець побив рекорд чемпіонату Європи в плаванні батерфляєм

Sport bigmir,  18 серпня 2014, 16:16
0
307

Український плавець Андрій Говоров у чвертьфінальному запливі фінішував першим, показавши рекордний час чемпіонатів Європи.

У понеділок, 18 серпня, наш Андрій Говоров у запливі на 50 метрів батерфляєм, фінішувавши першим, а його час 22,87 секунди стало новим рекордом чемпіонатів Європи.

Відзначимо, що 22-річний плавець раніше вже перемагав на чемпіонатах Європи. У 2011 році Говоров був найшвидше в запливі на 50 метрів батерфляєм в Щеціні, Польща. А в 2010-му він в цій дисципліні посів друге місце на чемпіонаті світу.

Нагадаємо, раніше СПОРТ bigmir)net повідомляв про те, що збірна команда України із синхронного плавання в комбінованій програмі виграла золото чемпіонату Європи з водних видів спорту.