Україна завойовує п'яту медаль на Юнацьких Олімпійських іграх

0
44
Україна завойовує п яту медаль на Юнацьких Олімпійських іграх
Софія Зенченко принесла Україні другу бронзу на Юнацьких Олімпійських іграх

У китайському Нанкіні Софія Зенченко в змаганнях з важкої атлетики виграла бронзову медаль Юнацьких Олімпійських ігор.

У ривку Софія показала результат 88 кг, а в поштовху - 120 кг. Загальний результат 208 кг забезпечив нашій спортсменці 3 місце.

Перше місце дісталося спортсменці з Єгипту, яка показала результат 228 кг. Друге - представниці Мексики з результатом 210 кг.

дзначимо, що в скарбничці збірної України на Юнацьких Олімпійських іграх вже чотири медалі. Раніше золото завоювали Михайло Романчук в плаванні на 400 м вільним стилем і Павло Коростильов у стрільбі з пневматичного пістолета. А дзюдоїст Богдан Ядов, який виступає у ваговій категорії до 66 кг, приніс Україні срібло. Українська плавчиха Анастасія Малявіна принесла четверту медаль в скарбничку нашої збірної.