Українські тхеквондисти завоювали дві медалі Юнацької Олімпіади

0
84
Денис Вороновський - срібний призер Юнацьких Олімпійських ігор

Денис Вороновський і Юлія Міюц поповнили медальну скарбничку України.

Сьогодні, 21 серпня, в змаганнях з тхеквондо на друге Юнацьких Олімпійських іграх в китайському Нанкіні українські юнаки виграли дві медалі.

У ваговій категорії понад 73 кг Денис Вороновський завоював срібну медаль. Вороновський у чвертьфіналі здолав словенця Лучана Кобана 7:2, у півфіналі "розібрався" з турком Тальха Байрамом, а ось у фіналі поступився французу Яну Мянге 4:6.

Другу медаль принесла чемпіонка світу серед юніорів з тхеквондо Юлія Міюц у ваговій категорії +63 кг, яка завоювала бронзову медаль.

У чвертьфіналі українка "розібралася" із суперницею з Мексики Марією Ешлей Арана - 8:7, а у півфіналі поступилася американці Кендел Юнт - 4:9.

Відзначимо, що в скарбничці збірної України на Юнацьких Олімпійських іграх вже чотири медалі. Раніше золото завоювали Михайло Романчук в плаванні на 400 м вільним стилем і Павло Коростильов у стрільбі з пневматичного пістолета. А дзюдоїст Богдан Ядов, який виступає у ваговій категорії до 66 кг, приніс Україні срібло. Українська плавчиха Анастасія Малявіна принесла четверту медаль в скарбничку нашої збірної.

Також у змаганнях з дзюдо серед змішаних команд українка Людмила Дроздова разом зі спортсменами з Аргентини, Австрії, США, Кореї, Хорватії та Великобританії завоювала бронзу, але ця медаль в медальний залік країн не йде.