0
61
Ілля Кваша завоював  бронзу  ЧЄ із водних видів спорту
Ілля Каваша (крайній праворуч) виграв медаль чемпіонату Європи

Український стрибун зайняв третє місце в стрибках у воду з триметрового трампліну.

Стрибун у воду Ілля Кваша приніс Україні восьму медаль чемпіонату Європи.

21 серпня український стрибун у воду Ілля Кваша виграв бронзову медаль чемпіонату Європи з водних видів спорту, який триває в Берліні, в стрибках у воду з триметрового трампліну.

Читай також: Українські стрибуни у воду здобули другу медаль чемпіонату Європи

Кваша після чотирьох спроб йшов на 2-му місці, але невдало виконав п'яту спробу і опустився на сходинку нижче. За підсумками шести спроб Ілля набрав 477,20 бала.

Золото на чемпіонаті виборов німець Патрік Хаусдінг - 487,85 балів, а срібло дісталося російському спортсмену Іллі Захарову - 483,20 балів.

Інший українець Олег Колодій у фіналі посів сьоме місце.

Усього на чемпіонаті Європи з водних видів спорту в України вже вісім медалей - чотири в синхронному плаванні, три в стрибках у воду і одна в плаванні.