Україна завойовує дві медалі на Юнацький Олімпійських іграх

Sport bigmir,  24 серпня 2014, 09:13
0
105
Джойс Коба завоювала срібло на Юнацькій Олімпіаді

Українська збірна продовжує збирати урожай медалей Юнацьких Олімпійських ігор, які тривають в китайському Нанкіні.

Сьогодні, 24 серпня, в День Незалежності України, наші юніори завоювали дві медалі.

У забігу на 200 м українка Джойс Коба фінішувала другою з часом 23.94, пропустивши вперед лише представницю Ямайки Наталі Уайт.

Ще одну медаль, яка стала вже 19-тою нагородою в скарбничці збірної України на Юнацьких Олімпійських іграх, завоювали велосипедисти в командній естафеті. Дар'я Ткачова, Анжеліка Тетерич, Владислав Нізицький і Рінат Удод зайняли 3 місце в командних змаганнях.

Наши велосипедисты заняли третье место на ЮОИ-2014

Фото noc-ukr.org
Наші велосипедисти посіли третє місце на ЮОІ-2014

Ця сама новина на Спорт bigmir) net: Україна завойовує дві медалі на Юнацький Олімпійських іграх

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net