Україна в День Незалежності видобуває вже третю медаль Юнацької Олімпіади

Sport bigmir,  24 серпня 2014, 11:52
0
136
Людмила Лузан завоювала "срібло" на Юнацькій Олімпіаді

У День Незалежності України юні олімпійці нашої країни продовжують "карбувати" престижні медалі Юнацьких Олімпійських ігор в Нанкіні

Черговим досягненням українських спортсменів стала срібна нагорода Людмили Лузан з веслування на каное. Наша спортсменка показала результат 2:27.122 і посіла друге місце.

Нагадаємо, сьогодні, 24 серпня, наші юні спортсмени вже здобули дві медалі. Джойс Коба в забігу на 200 метрів фінішувала другою, взявши срібло змагань.

Ще одну медаль на Юнацьких Олімпійських іграх велосипедисти вибороли в командній естафеті. Дар'я Ткачова, Анжеліка Тетерич, Владислав Низицкий і Рінат Удод зайняли 3 місце в командних змаганнях.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Україна в День Незалежності здобуває вже третю медаль Юнацької Олімпіади