Українці зі світовим рекордом виграли на ЧС із академічного веслування

0
357
Українська четвірка парна - чемпіони світу з академічного веслування

Чоловіча четвірка парна європейське золото підтвердила світовим золотом.

Українська четвірка парна виграла чемпіонат світу з академічного веслування. Золоті медалі у складі нашого екіпажу отримали Артем Морозов, Олександр Надтока, Дмитро Міхай та Іван Довгодько.

Читай також: Українська чоловіча четвірка парна виграла золото на чемпіонаті Європи

Весь заїзд пройшов у впертій боротьбі між командами України та Великобританії, в підсумку наша команда виграла всього 0,9 секунд, встановивши новий світовий рекорд - 2 000 метрів українці подолали за 5 хв 32,26 сек.

Успіх української команди примітний тим, що в цій дисципліні ми ніколи не вигравали чемпіонат світу. Та й остання нагорода українців в академічному веслуванні була здобута в 2010 році.

Нагадаємо, саме в цьому складі українці взяли "золото" в цій дисципліні на червневому чемпіонаті Європи в Белграді.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Українці зі світовим рекордом виграли на ЧС з академічного веслування