Україна завоювала бронзову медаль чемпіонату світу з боротьби

0
151
Валерій Андрейцев приніс Україні "бронзу" чемпіонату світу з боротьби

Валерій Андрейцев завоював бронзову медаль у Ташкенті.

На чемпіонаті світу з боротьби, що проходить в столиці Узбекистану Ташкенті, Україна завоювала першу медаль.

Срібний призер лондонської Олімпіади Валерій Андрейцев у категорії до 97 кг у вільній боротьбі завоював бронзу.

У стартовому поєдинку Андрейцев переміг туркмена Нурагди Каратаєва. У поєдинку 1/8 фіналу взяв реванш за поразку на Олімпіаді у Джейкоба Уорнера зі США, а в чвертьфіналі здолав албанця Егзона Шала і лише в півфіналі не зміг впоратися з азербайджанцем Хетагу Гашимовим.

У підсумку в сутичці за "бронзу" Андрейцеву довелося боротися з грузином Елізбаром Одікадзе, який зумів протриматися проти нашого борця дещо більше хвилини.

Зазначимо, що ще двоє українських вільників програли свої поєдинки за бронзу: Олександр Хоцяновський у категорії до 125 кг поступився в сутичці за третє місце росіянину Хаджімурату Гацалову, а Рустам Дудаєв в категорії до 74 кг програв Олімпійському чемпіону та дворазовому чемпіону світу Джордану Барроузу зі США.

Таким чином, в чоловічих змаганнях з вільної боротьби Україна завоювала одну бронзову медаль - у середу за медалі чемпіонату світу почнуть боротися представники жіночої збірної України з вільної боротьби.