Українець Богдан Бондаренко виграв Континентальний Кубок IAFF

Sport bigmir,  14 вересня 2014, 12:10
0
446
Богдан Бондаренко виграв Континентальний Кубок

Богдан Бондаренко виграв Континентальний Кубок IAFF (Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій) зі стрибків у висоту, повідомляє офіційний сайт федерації легкої атлетики.

У Марракеші стартував Континентальний кубок IAFF. У змаганнях беруть участь чотири збірні - Європи, Америки, Африки та Азії й Океанії. У складі європейської команди виступає п'ятеро представників України.

Богдан Бондаренко став переможцем Континентального кубка зі стрибків у висоту. Наш спортсмен з першої спроби подолав 2,37 м, які і забезпечили йому перемогу. Жодному із суперників цей результат не скорився. Не став винятком і катарець Мутаз Есса Баршим. З результатом 2,34 м він третій. Росіянин Іван Ухов теж зміг показати тільки 2,34 м, однак витратив на це меншу кількість спроб.

Нагадаємо, що раніше Богдан Бондаренко програв фінал Діамантової ліги катарцю Баршиму.

Бондаренко зробив спробу штурмувати і рекорд Європи, але 2,43 м поки встояли. Нагадаємо, що авторами рекорду континенту (2,42 м) є Богдан Бондаренко і швед Патрік Шеберг.

Однією з претенденток на високі місця була чемпіонка Європи з потрійного стрибка Ольга Саладуха. І українка не підвела, ставши третьою.

Після першого дня змагань багато в чому завдяки успіхам українських атлетів збірна Європи впевнено лідирує в командному заліку (222,5 очок). Американці набрали 191 пункт, в Африки - 164, в Азії та Океанії - 137,5.

Дивіться фотогалерею: Наша гордість: Як українські стрибуни у висоту підкорили Європу (фото)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Українець Богдан Бондаренко виграв Континентальний Кубок IAFF

ТЕГИ: легкая атлетикаОльга Саладухапрыжки в высотуБогдан Бондаренко