Українка Зевіна з рекордом перемогла в Москві на етапі Кубка світу

Sport bigmir,  4 жовтня 2014, 19:05
0
366
Зевіна вперше в сезоні виграла на етапі Кубка світу

Наша плавчиня виграла дві медалі в перший день четвертого етапу Кубка світу з плавання.

Українська плавчиха Дарина Зевіна завоювала дві медалі на етапі Кубка світу з плавання, який стартував у Москві.

Читай також: Українська плавчиня виграла третю медаль Кубка світу за два дні

Спершу лідер нашої команди перемогла в запливі на 50 метрів на спині. Українка показала час 26,33, що стало особистим рекордом спортсменки і новим рекордом України.

Другою до фінішу прийшла норвежка Нільсен, лише третьою несподівано стала лідер Кубка світу - Катінка Хоcсу з Угорщини.

Відзначимо, що для Зевіної це перша перемога в нинішньому сезоні Кубка світу, де вона після трьох етапів посідає п'яту позицію.

Хоссу відігралася на дистанції 200 метрів на спині, де на кілька сантиметрів випередила нашу спортсменку.

У підсумку Дарина Зевіна здобула срібну медаль з часом 2:02.87. Час угорки Катінки Хоссу - 2:02.05, а третє місце посіла росіянка Анастасія Осипенко з результатом 2:06.59.

Дивіться, як Зевіна в лютому цього року встановила новий рекорд України на дистанції 50 метрів на спині.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Українка Зевіна з рекордом перемогла в Москві на етапі Кубка світу