Україна отримала чемпіона і віце-чемпіона світу в спортивній гімнастиці

Олег Верняєв

У неділю, 12 жовтня, Олег Верняєв та Ігор Радівілов виграли медалі в Китаї.

Дивіться фотогалерею: Фотогалерею

Олег Верняєв / скріншот

12 жовтня стало історичним днем для української спортивної гімнастики - наші гімнасти завоювали відразу дві медалі чемпіонату світу, який завершується в Китаї.

Читай також: За крок від подіуму: Український гімнаст став четвертим на чемпіонаті світу

Золоту медаль виграв українець Олег Верняєв. Наш гімнаст став першим у вправах на брусах з результатом - 16,125. Срібну медаль завоював американець Данелл Лейва - 15,933, а третє місце у японця Рехеі Като - 15,666.

Срібло Україні приніс Ігор Радівілов. Він посів друге місце в опорному стрибку з результатом - 15,333.

Зовсім небагато наш спортсмен поступився чемпіону Рі Се Гванг з КНДР - 15,416. Бронза - у американця Джейкоба Далтона - 15,199

Нагадаємо, що в багатоборстві українець Верняєв посів четверте місце, зупинившись за крок від медалі.

Відзначимо, що останній раз золоту медаль на чемпіонаті світу зі спортивної гімнастики у чоловіків для України добув Рустам Шаріпов на брусах в далекому 1996 році, а останнім призером ЧС ставав Олександр Воробйов, який в 2009 році виграв бронзову медаль на кільцях.