Мотор драматично поступився у третьому турі гандбольної Ліги чемпіонів

0
128
Мотор програв третій матч в Лізі чемпіонів

У Польщі в матчі проти фаворита групи запорізький Мотор грав на рівних.

Запорізький Мотор так і не зміг набрати перші очки в нинішньому розіграші Ліги чемпіонів, програвши в Польщі лідеру групи D - чемпіону Польщі Вівель Кельце, якому Мотор хоч і дав бій, але все ж змушений був визнати його перевагу.

Читай також: Запорізький Мотор з поразки стартував у гандбольній Лізі чемпіонів

Мотор протягом всього матчу не відпускав далеко від себе фаворита, пішовши на перерву, програючи три м'ячі, а в середині другого тайму навіть зумів зрівняти рахунок.

Удача відвернулася від запорожців за п'ять хвилин до кінця матчу. М'яч вперто не йшов у ворота поляків, за рахунку 27:26 українці двічі поспіль заробляли право на пенальті, але ні Олег Скопинцев, ані Микола Стецюра відзначитися не змогли, а Вівель Кельце провів кілька успішних атак і забезпечив собі перемогу.

Завдяки перемозі Вівель Кельце зміцнився на першій сходинці групи D, Мотор ж поки з нулем в графі набраних очок.

Наступний поєдинок підопічні Сергія Бебешка проведуть 18 жовтня у Києві проти данського Ольборга.

Вівель Кельце - Мотор 30:26