Себастьєн Ожьє захистив титул чемпіона світу з ралі

Sport bigmir,  26 жовтня 2014, 18:21
0
90
Себастьян Ожьє другий рік поспіль виграє Чемпіонат світу з ралі WRC

Французький гонщик команди Volkswagen Себастьєн Ожьє став переможцем Ралі Іспанії і захистив титул чемпіона світу з ралі (WRC).

Ожьє за підсумками Ралі Іспанії, 12-го етапу чемпіонату, мав першість з результатом 3:00 46 хвилин 44,6 секунди. Друге місце посів його партнер по команді фін Ярі-Матті Латвала (+11,3 секунди), третім став ще один представник Фінляндії Мікко Хірвонен (+1 хвилина 42,2 секунди), який виступає за кермом M-Sport Ford.

До завершення чемпіонату залишається один етап, проте Ожьє, на рахунку якого 242 очки, вже недосяжний для переслідувачів. Слідом за ним йде Латвала (211 балів). Замикає трійку найсильніших ще один гонщик Volkswagen норвежець Андреас Міккельсен (150 очок)

Заключний етап чемпіонату пройде 13-16 листопада в місті Дісайд у Великобританії.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Себастьєн Ожьє захистив титул чемпіона світу з ралі