Гандбол: Запорізький Мотор здобув другу поспіль перемогу у Лізі чемпіонів

Sport bigmir,  21 листопада 2014, 08:49
0
252
Мотор виграв у Швейцарії

Двічі обігравши чемпіона Швейцарії українська команда піднялася на четверте місце.

Український гандбольний клуб Мотор виграв другий матч в груповому турнірі Ліги чемпіонів EHF, перемігши в Швейцарії клуб Кадеттен Шаффхаузен - 37:32.

Читай також: Гандбол: Український Мотор здобув першу перемогу в Лізі чемпіонів

Підсумковий успіх був закладений в першому таймі, який Мотор виграв 18:14, а на початку другого тайму українські гандболісти довели перевагу до 8 очок 22:14. В цей момент або Мотор підсів і заздалегідь повірив у перемогу, або суперник додав, але за десять хвилин до кінця матчу розрив скоротився до двох очок.

У цей момент гандболісти Мотора зібралися, повернули перевагу "+4" і довели матч до перемоги 37:32. Найрезультативнішим гравцем у складі чемпіона України став Бурка, який закинув сім м'ячів.

Мотор двічі поспіль обігравши Кадеттен Шаффхайзен набрав чотири очки і піднявся на четверте місце, яке дає путівку в плей-оф, але тепер важливо його утримати, адже до кінця групового турніру ще чотири матчі.