Українець Верняєв виграв етап Кубка світу в Штутгарті

0
202
Верняєв виграв етап Кубка світу

Перший етап Кубка світу зі спортивної гімнастики завершився перемогою українця.

Читай також: Україна отримала чемпіона і віце-чемпіона світу у спортивній гімнастиці

Український гімнаст Олег Верняєв став переможцем першого етапу Кубка світу зі спортивної гімнастики, який 30 листопада пройшов у німецькому Штутгарті.

Після шести снарядів в абсолютній першості Олег Верняєв набрав суму в 91,731 бала, що дозволило йому завоювати золото.

Друге місце зайняв гімнаст з Бразилії Серхіо Сасакі з результатом 90,563 бала, бронза - у американця Доннелла Уіттенберга із загальною сумою 90,398 бала.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Українець Верняєв виграв етап Кубка світу в Штутгарті