Плавання: Українка Зевіна з першого місця вийшла до фіналу чемпіонату світу

Sport bigmir,  3 грудня 2014, 18:58
0
148

Українська плавчиня Дарина Зевіна виграв півфінал в запливі на 100 метрів на спині.

3 грудня в Досі стартував чемпіонат світу з плавання на короткій воді. Успішним перший день змагань став для нашої Дарини Зевіної.

Читай також: Талановита українська плавчиня може змінити громадянство

В ранковій програмі в запливі на 100 метрів на спині Зевіна показала четвертий результат у кваліфікації, а ось результат 56,23 секунд у півфіналі став найкращим серед усіх спортсменок. Втім, у кваліфікації угорка Катінка Хоcу показала результат 55,7 секунд. Фінал на цій дистанції відбудеться 4 грудня.

На жаль, Зевіна стала єдиною українською плавчинею, яка зуміла пройти вранці відбір.

За крок від виходу в півфінал на 50 м брасом зупинилися українки Ганна Дзеркаль (17-е місце з результатом 30,77 сек) і Марія Лівер (18-е місце з результатом 30,77 сек).

Андрій Говоров не зумів пробитися в півфіналі на 100 м батерфляєм (27-й - 51,85). Не потрапили до півфіналу на 100 м брасом Валерій Димо (19-й - 58,74) та Андрій Коваленко (26-й - 59,17).