Зевіна принесла Україні медаль чемпіонату світу з плавання

Sport bigmir,  5 грудня 2014, 10:40
0
122
Зевіна (праворуч) принесла Україні бронзову медаль

Українка Дарина Зевіна завоювала бронзову медаль у запливі на 100 метрів на спині.

4 грудня на чемпіонаті світу з плавання на короткій воді, який триває у Досі, Україна завоювала першу медаль.

Медаль в скарбничку збірної України принесла Дарина Зевіна, ставши бронзовим призером на дистанції 100 м на спині з результатом 55,54 секунди, що стало новим рекордом України.

Читай також: Українська плавчиня на чемпіонаті світу виступає за Туреччину під чужим прізвищем

Перемогла зі світовим рекордом угорка Катінка Хоссу (55,03), побивши колишнє досягнення (55,23), яке було встановлено японкою Сіхо Сакаї в 2009 році в Берліні. Срібним призером стала австралійка Емілі Сібом, поступившись чемпіонці 0,28 секунди.

Крім того, у вечірній програмі чемпіонату світу Андрій Говоров вийшов у фінал на 50 м вільним стилем з 6-м результатом - 21,17.

Читай також: Футбол в снігу і стріляючі лижники: Головні спортивні події тижня

А ось Ганна Дзеркаль не змогла пробитися у фінал на 100 м комплексом, показавши у півфіналі 14-й результат - 1.00,58. Крім того, українська естафета у складі Дарини Зевіної, Андрія Коваленка, Андрія Говорова та Ганни Дзеркаль посіла восьме місце в змішаній комбінованій естафеті 4х50 м.

Уже сьогодні, 5 грудня, скарбничка збірної України може поповнитися ще медалями - у фіналі 50 м вільним стилем буде плисти Андрій Говоров, а на дистанції 200 метрів на спині попливе Дарина Зевіна, яка у фінал пробилася з другим результатом.

Дивіться фінальний заплив чемпіонату світу на дистанції 100 метрів на спині у жінок, де медаль виграла Дарина Зевіна: