Плавання: Українка Зевіна не зуміла захистити звання чемпіонки світу

0
159
Зевіна стала четвертою на дистанції 200 метрів на спині

У запливі на дистанції 200 метрів на спині Дарина Зевіна стала четвертою.

5 грудня, в Досі пройшов третій день чемпіонату світу з плавання у 25-метровому басейні. Головна наша надія в цей день була пов'язана з дистанцією 200 метрів на спині, де діючою чемпіонкою світу була наша Дарина Зевіна, так і у фінал вона потрапила з другим результатом.

Читай також: Українська плавчиха на чемпіонаті світу виступає за Туреччину під чужим прізвищем

На жаль, Зевіній зовсім трохи не вистачило, щоб виграти другу медаль на нинішньому чемпіонаті світу. Вона фінішувала четвертою (2.02,44), програвши бронзовому призеру, японцю Саяке Акасе 0,14 секунди. Виграла фінальний заплив на 200 м на спині угорка Катінка Хошу, встановивши новий світовий рекорд - 1 хвилина 59,23 секунди. Срібним призером стала дворазова олімпійська чемпіонка австрійка Емілі Сибом, поступившись чемпіонці на 0,9 секунди.

У ще одному фіналі з участю українських плавців Андрій Говоров став сьомим на дистанції 50 м вільним стилем (21,21). Переміг зі світовим рекордом француз Флоран Манаду (20,26).

Сьогодні, 6 грудня, в Досі ми будемо вболівати знову за Андрія Говорова, який попливе у фіналі на дистанції 50 м батерфляєм, за Дарину Зевіну у півфіналі на дистанції 50 м на спині, а також за нашу естафетну команду на дистанції 4х50 вільним стилем.

Нагадаємо, в скарбничці збірної України на даний момент одна медаль - бронза Дарини Зевіної на дистанції 100 метрів на спині.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Плавання: Українка Зевіна не зуміла захистити звання чемпіонки світу