Гандбол: Українки стартують на чемпіонаті Європи з поразки від Данії

Sport bigmir,  8 грудня 2014, 08:37
0
122
Данок вдалося стримати тільки в першому таймі

Сьогодні, 8 грудня, стартував жіночий чемпіонат Європи з гандболу, який приймають Угорщина і Хорватія.

У стартовому поєдинку групового етапу Чемпіонату Європи, підопічні Леоніда Ратнера були биті родоначальниками гандболу - збірною Данії.

Наші дівчата провели непоганий перший тайм з грізними суперницями, поступившись триразовим чемпіонкам Європи лише 3 м'ячами.

Другий тайм вийшов складним, українки вже на стартових хвилинах "зловили" 3 "сухих" голи, після чого суперниці впевнено утримували перевагу і в підсумку Данія відсвяткувала досить впевнену перемогу - 32:23 (14:11, 18: 12).

Збірна України зіграє у Дебрецені ще два матчі: з Норвегією (9 грудня) та Румунією (11 грудня).