Біатлон. Макаряйнен виграла гонку переслідування, Джима і Семеренко замкнул

Sport bigmir,  14 грудня 2014, 13:26
0
335
Кайса Макарайнен виграла обидві особисті гонки в Хохфільцені

Українки зуміли покращити свої результати на етапі Кубка світу з біатлону в австрійському Хохфільцені.

Українки Юлія Джима і Валя Семеренко після невдалого спринту зуміли значно просунутися в гонці переслідування на етапі Кубка світу з біатлону в австрійському Хохфільцені.

Юлія Джима (18-й стартовий номер) і Валя Семеренко (20) зуміли реабілітуватися за невдачу в спринтерській гонці. Успіх українкам принесла хороша стрільба.

Джима не допустила жодного промаху за чотири кордони, що дозволило їй просунутися на 9-ту позицію.

Семеренко могла опинитися ще вище, але прикрий промах на останній стійці, що став для неї другим за гонку, залишив Валю за межами "квітів".

Решта представниць України виступили не так успішно. Наталія Бурдига з п'ятьма промахами розміняла 25-е місце на 37-е, а Ольга Абрамова, хоч і просунулася від 53-го на 41-е місце, все одно залишилася поза очковою зоною.

Переможницею гонки стала фінка Кайса Макарайнен, єдиний промах якої не завадив лідеру Кубка світу утримати перше місце від старту до фінішу. На другій позиції опинилася росіянка Катерина Глазиріна, третьою стала Ане Бескон з Франції.