Біатлон: Фуркад виграв гонку переслідування, українці не змогли потрапити в

Sport bigmir,  14 грудня 2014, 17:24
0
142
Наш Артем Прима фінішував лише 29-м

Сьогодні, 14 лютого, відбулася гонка переслідування у чоловіків на етапі Кубка світу в австрійському Хохфільцені

Чоловічі перегони в нинішньому сезоні дивитися - одне диво! Не став винятком і персьют, який завершував програму другого етапу Кубка світу. Погодні умови в Хохфільцені були максимально сприятливі для якісного біатлону, і спортсмени максимально порадували уболівальників.

Причому перша половина дистанції була справжнім переслідуванням: першим йшов переможець спринту Йоханнес Бе, а за ним - велика група суперників секундах в 20-ти. Поки у норвежця йшла стрілянина, його першої позиції ніхто не погрожував. Але як тільки Бе-молодший двічі помилився в першій стійці, він тут же втратив лідерство, і навіть незважаючи на чистий четвертий кордон, повернутися на подіум вже не зумів.

Читай також: Макарайнен виграла гонку переслідування, Джима та Семеренко замкнули Топ-10

А після першої стійки попередній подіум склали Мартен Фуркад, Симон Шемпп і Яків Фак. Так вони й фінішували. Але якщо француз і німець були ідеально точні на всіх чотирьох рубежах, то словенець в останній стрільбі одного разу промахнувся, і змушений був добувати бронзу у важкій боротьбі з тим же Йоханнесом Бе і Антоном Шипуліним.

На відміну від жіночої гонки, багатої на сюрпризи, у чоловіків все було набагато спокійніше: у складі першої десятки сталася лише одна рокіровка: Шипулін (з 11-м стартовим номером) змінив лідера Кубка світу Еміля Свендсена. Норвежець взагалі був не в своїй тарілці, і до трьох промахів додав ще і лише 28-й хід по дистанції.

Результати українських хлопців виявилися порівнюваними з успіхами в спринті. Знову кращим серед наших біатлоністів став Артем Прима - немов вибачаючись за невдачу в естафеті, він зумів зберегти місце в тридцятці найкращих. Прогресу з 36-го на 31-е місце домігся Дмитро Підручний. Прикро, що Артем і Дмитро не впорався з останніми пострілами, причому у Пидручного це виявився єдиний промах у гонці.

Читай також: Чоловіча збірна України фінішувала дев'ятою в естафеті

Кубкові очки зумів набрати і Сергій Семенов, який фінішував 35-м. Поліпшив своє місце після спринту і Олександр Жирний, але чотири промахи поки не дозволили йому боротися за кубкові очки.

Завдяки перемозі і провалу Свендсена, перше місце в загальному заліку знову зайняв Мартен Фуркад. Після 81-го місця в чоловічій індивідуалці в Остерсунді, переможець минулорічного Кубка світу вже до закінчення другого етапу повернув собі жовтий біб. Свендсен відстає від француза на 13 очко. Найкращий з українців Сергій Семенов, на 21-му місці.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Біатлон: Фуркад виграв гонку переслідування, українці не змогли потрапити в ТОП-10

За матеріалами: biathlon.com.ua