Біатлон:Валя Семеренко зупинилася за крок від ТОП-10 в гонці переслідування

Sport bigmir,  24 січня 2015, 17:26
0
542
Валентина Семеренко фінішувала 11-ю у гонці переслідування

Сьогодні, 24 січня, відбулася жіноча гонка переслідування на етапі Кубка світу в італійському Антхольці

Лідер жіночої збірної України Валентина Семеренко, яка стартувала чотирнадцятою, перетнула фінішну межу одинадцятою, допустивши три промахи. Юлія Джима, яка стартувала 30-ю, допустивши лише один промах, фінішувала 20-ю. Виграла гонку білоруська біатлоністка Дар'я Домрачева. Друге місце дісталося росіянці Дарині Виролайнен, третє - представниці Фінляндії Кайсе Макаряйнен.

Нагадаємо, раніше відбулася гонка переслідування у чоловіків, яку виграв німець Шемпп.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Біатлон: Валя Семеренко зупинилася за крок від ТОП-10 в гонці переслідування