Українець Пасічник зупинився за крок від медалі Універсіади

0
217
Віктор Пасічник став четвертим на фініші

Двоєборець Віктор Пасічник став четвертим в індивідуальній гонці за системою Гундерсена.

Представник України в лижному двоєборстві Віктор Пасічник трохи не дотягнув до медалі зимовій Універсіаді, яка триває в Словаччині.

Читай також: Україна завоювала першу золоту медаль Універсіади

У другий день змагань головна надії України на медалі покладалася на учасника Олімпійських ігор у Сочі двоєборця Віктора Пасічника, і вже у стрибках з трампліну він підтвердив справедливість очікування від нього високого результату, зайнявши п'яте місце.

У другому виді двоборства Пасічник вирушав на дистанцію в 10 км з відставанням 48 секунд від лідера. Майже всю дистанцію українець йшов у групі переслідувачів, а за 3 км до фінішу разом з поляком Штефаном Купчаком пішов у відрив від групи, щоб між собою визначити володаря бронзової нагороди.

На жаль, в тактичній боротьбі на фініші Пасічник поступився Купчаку і в результаті програв йому 4,6 секунди, поступившись у свою чергу лідерам ще одному поляку Адаму Ціслару і німцеві Давиду Вельде (поляк виграв лише завдяки фітофінішу) 42,1 секунду.

Ще два українці виявилися в кінці гонки - Руслан Баланда став 19-м, а Олег Вілівчук - 21-м з 22 закінчив гонку спортсменів.

Нагадаємо, після двох днів зимової Універсіади в активі збірної України одна золота медаль, виграна біатлоністом Дмитром Русиновим.