Sport bigmir,  2 лютого 2015, 08:53
0
414
Українська команда виграла Кубок світу в Афінах

Україна перемогла в командних змаганнях, а лідер Ольга Харлан стала найкращою в індивідуальній першості.

Читай також: Ольга Харлан - найкрасивіша спортсменка 2014 року за версією СПОРТ bigmir)net

Дуже успішним став для України етап Кубка світу у грецьких Афінах, де наші шаблісти завоювали відразу три медалі.

Спершу наші спортсмени порадували в індивідуальних змаганнях, де Ольга Харлан переможницею, перемігши у фіналі свою принципову суперницю Софію Велику з Росії, а шабліст Андрій Ягодка завоював срібло, лише у фіналі поступившись російському спортсменові Камілю Ібрагімову.

Продовжився успішний виступ наших шаблістів у командних змаганнях, де в результаті у фіналі українські шаблістки здобули розгромну перемогу над командою Росії - 45:25. До цього в півфіналі українки вирвали важку перемогу в американок - 45:44.