232
Маргарита Дорожон буде виступати за Ізраїль

Метальниця списа Маргарита Дорожон прийняла ізраїльське громадянство.

Українська легка атлетика втратила чергового представника збірної України - метальниця списа Маргарита Дорожон буде виступати за Ізраїль.

Читай також: Втрачаємо кадри: Український призер Олімпіади буде виступати за Азербайджан

Причина такого рішення - Дорожон вийшла заміж за громадянина Ізраїлю і змінила громадянство. Виконком Федерації легкої атлетики вже дозволив Дорожон виступати за Ізраїль на міжнародних змаганнях за спрощеною процедурою.

Зазначимо, що Дорожон є чемпіонкою України 2013 року, брала участь на Олімпіаді в Лондоні в 2012 році, де посіла 28-е місце, а в минулому році виграла турнір IAAF Golden Grand Prix в Японії.

Додамо, що минулого року найсильніша метальниця списа України Віра Ребрик стала виступати за Росію.