Біатлон: Спринт на чемпіонаті світу завершився канадською сенсацією

Sport bigmir,  7 березня 2015, 15:30
0
343
Натан Сміт завоював срібло чемпіонату світу

Норвезькі брати Бе і канадець Сміт виграли перші індивідуальні медалі чемпіонату світу з біатлону.

7 березня у фінському Контіолахті відбулася спринтерська гонка у чоловіків, яка стала багатою на сенсаційні результати завдяки сильному вітру на вогневому рубежі.

Якщо переможця ще можна було вгадати - ним став норвежець Йоханнес Бе, який подолав дистанцію за 24 хвилини 12,8 секунди, допустивши на вогневих рубежах один промах, то ось два інших медаліста увійшли в трійку несподівано.

Другим став канадець Натан Сміт , раніше не піднімався на подіум в Кубі світу. Сміт допустив один промах і відстав на 12 секунд від Йоханеса Бе, а третім став старший брат Йоханеса - Тар'єй Бе, який з точною стрільбою відстав від брата на 25,3 секунди.

Лідер Кубка світу француз Мартен Фуркад допустив три промахи і став 12-м, а німець Шемпп, який лідирував у заліку спринтерських гонок, з 7 промахами фінішував у восьмому десятку.

Українці також не зуміли впоратися з вітром, кращий результат у Сергія Семенова, який допустив три промахи і став 26-м. Олександр Жирний з трьома промахами став 48-м, Дмитро Підручний також з трьома промахами 49-им, а Артем Прима з чотирма промахами став у підсумку 62-м.

Раніше СПОРТ bigmir)net повідомляв, що першу гонку на чемпіонаті світу з біатлону виграли чехи.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Біатлон: Спринт на чемпіонаті світу завершився канадської сенсацією