Стрільба: Українка Костевич стала чемпіонкою Європи

Sport bigmir,  7 березня 2015, 15:50
0
135
Олена Костевич стала чемпіонкою Європи

Україна завоювала першу медаль на чемпіонаті Європи зі стрільби з пневматичного пістолета.

Українка Олена Костевич виграла золоту медаль на чемпіонаті Європи у стрільбі з пневматичного пістолета з десяти метрів, який проходить у голландському Арнемі.

Костевич з другим результатом у кваліфікації пройшла у фінал, але там практично не дала шансів своїй конкурентці болгарці Антуанеті Боневій, яка лише раз після третьої з дев'яти серій вийшла на перше місце, але вже в наступній серії Костевич повернула собі першу позицію, яку не упустила до останнього пострілу. Підсумковий результат українки - 202,9 балів.

Антуанетою Бонева з результатом 202,3 стала другою, а бронза у угорки Ренати Тобай Шике (177.2).

Раніше СПОРТ bigmir)net повідомляв, що українець Георгій Іваницький переміг на чемпіонаті Європи зі стрільби з лука у закритих приміщеннях.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Стрільба: Українка Костевич стала чемпіонкою Європи