Гендиректор Отаманів: Будемо домагатися роз'яснень щодо інциденту в Лондоні

0
1181
Гендиректор Отаманів: Будемо домагатися роз яснень щодо інциденту в Лондоні
Дмитро Гайструк прокоментував перемогу Українських отаманів

Дмитро Гайструк прокоментував перемогу Українських отаманів над Британськими левовими серцями.

"Раді, що перервали серію невдач яскравою і переконливою перемогою в Лондоні при заповненому залі легендарного лондонського Йорк Хол. Приємно, що більшість уболівальників на арені підтримувало саме Отаманів. Це були представники української діаспори з усіх куточків Британії. Посеред матчу зал виконав повний Гімн України.

Боксери заряджалися цією підтримкою і всі віддалися на 100%. Заслужена перемога 4:1.

Продовжуємо утримувати 3-е місце в групі і розраховуємо на вихід у чвертьфінал. Для цього треба добре відбоксувати хлопцям і здобути очки в найближчих трьох матчах.

Турбує велика січка у Дениса Пояцики і зараз під питанням його участь у матчі проти Марокко на виїзді, а також проти Росії. Сподіваємося, що заживе.

Також хотів би відзначити, що зняття суперника Дусматова перед матчем виглядає не зовсім щирим і ми будемо добиватися чітких роз'яснень від WSB щодо цього інциденту. Хлопець заробив 3 очки в індивідуальний рейтинг замість 5 і це ставить під загрозу завоювання ним олімпійської ліцензії", - розповів Гайструк.

Раніше СПОРТ bigmir)net повідомляв, що Українські отамани перемогли в Лондоні з рахунком 4:1. Суперник Дусматова не пройшов медобстеження перед боєм.