Українець Сергій Семенов став 27-м у мас-старті

Sport bigmir,  15 березня 2015, 18:57
0
99
Украинец Семенов стал только 27-м в масс-старте

Український біатлоніст Сергій Семенов фінішував одним з останніх в мас-старті. Золото завоював Яків Фак

У гонці з масовим стартом беруть участь 30 кращих гонщиків чемпіонату світу. Довжина траси - 15 кілометрів, на яких розташовані 4 вогневі рубежі.

З самого початку гонки очолив пелотон Міхал Шлезінгр, від якого намагався не відстати Мартен Фуркад. Сергій Семенов розташувався на “щасливому“ тринадцятому місці.

Вже на першому вогневому рубежі українець допустив два промахи, а після другого відставання Сергія від лідера гонки становило 38 секунд.

На третьому вогневому рубежі Семенов знову двічі не влучив у ціль, що коштувало йому додаткового часу.

У підсумку наш гонщик фінішував лише 27-м, програвши лідеру хвилину сорок п'ять секунд.

А виграв мас-старт Яків Фак. 27-річний словенець після цієї перемоги став дворазовим чемпіоном світу. До цього біатлоніст виграв індивідуальну гонку на світовій першості, яка проходила в Рупольдінгу в 2012 році.

1.Яків Фак Словенія(0 + 0 + 1 + 0) 36:24,9

2.Ондржей Моравец (1 + 0 + 0 + 0) + 00.01,0

3. Тар'єй Бо Норвегія(0 + 0 + 1 + 0) + 00.03,7

...

27. Сергій Семенов(2 + 0 + 2 + 1) + 01.45,9

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Українець Сергій Семенов став 27-м у мас-старті