Українські біатлоністи провалили спринт на Кубку світу в Росії

Sport bigmir,  19 березня 2015, 16:44
0
214
Фуркаду не було рівних у спринті

У російському Ханти-Мансійську стартував останній у сезоні етап Кубка світу з біатлону.

Українські біатлоністи невдало стартували на останньому у сезоні етапі Кубку світу, який стартував у російському Ханти-Мансійську.

Наша четвірка дружно промахнулася по 2 рази і в результаті найкращим результатом стало 36-е місце Сергія Семенова. Він єдиний хто з українців зумів заробити очки в залік Кубку світу.

Ще два українці - Олександр Жирний і Артем Прима також двічі відправили свої патрони "в молоко", зайнявши 41-е і 52-е місце. Вони виступлять у гонці переслідування, а от для Артема Тищенко 66-е місце означає завершення сезону.

А виграв гонку французький біатлоніст Мартен Фуркад з результатом 23: 47.0 хвилини. "Срібло" дісталося росіянину Антону Шипуліну, який відстав від переможця на 13 секунд. "Бронза" - у німця Бенедикта Долля, з відставанням 18,3 секунди.

Крім того, Фуркад виграв Малий кришталевий глобус у спринті і відірвався в загальному заліку від Антона Шипуліна на 117 очок, при тому, що максимально за дві останні гонки можна набрати 120 очок.

Раніше СПОРТ bigmir) net повідомляв, що володарем Малого кришталевого глобуса в індивідуальних гонках в цьому сезоні став українець Сергій Семенов.

ТЕГИ: биатлонКубок мира по биатлонуСергей СеменовМартен Фуркад