Біатлон: Українки не зуміли поборотися за перемогу в гонці в Росії

0
191
Домрачева виграла мега мас-старт в Тюмені

У Тюмені стартували гонки на призи губернатора Тюменської області.

У російській Тюмені стартував біатлонний уїк-енд, в рамках якого відбудуться мега мас-старт на призи губернатора Тюменської області та Гонка чемпіонів.

На марафонській дистанції мега мас-старту (15 км з 8 вогневими рубежами і кругом штрафу в 100 метрів) у жінок перемогу розіграли дві Дарини - Домрачева та Виролайнен, що вже до середини гонки відірвалися від суперниць більше ніж на хвилину.

Все вирішилося на останній стрільбі, куди суперниці прийшли врівень. Але тут володарка Кубка світу з Білорусі виявилася точнішою, обмежившись одним промахом, в той час як росіянка залишила незакритими дві мішені. Третьою завдяки двом останнім ідеальним рубежамстала Кайса Макаряйнен.

Серед двох українок, які стартували, найкращий результат показала Ольга Абрамова, що зуміла в солідній компанії фінішувати в десятці найсильніших. У Валі Семеренко гонка виявилася зіпсована вже першим вогневим рубежем, де наша чемпіонка світу допустила чотири промахи. У підсумку Валя показала 15-й результат.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Біатлон: Українки не зуміли поборотися за перемогу в гонці в Росії

За матеріалами: biathlon.com.ua