Гостинний Париж: Дубль Суареса допоміг Барселоні обіграти ПСЖ

Sport bigmir,  16 квітня 2015, 00:29
0
191
Луїс Суарес відправив два м'ячі у ворота ПСЖ

У середу, 15 квітня, в першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів обіграла французький ПСЖ на його полі з рахунком 3:1

Подробиці і онлайн матчу: ПСЖ - Барселона 1:3 трансляція матчу Ліги чемпіонів.

З перших хвилин матчу Барселона заволоділа територіальною перевагою, раз за разом "розкриваючи" оборону парижан. Зі свого боку, гравці ПСЖ намагалися пресингувати каталонців, а отримуючи м'яч, відразу тікали у швидкі контратаки.

Однак більш вдалими виявилися каталонці. На 19-й хвилині Барса майстернореалізувала контратаку три в три. Лео Мессі, отримавши м'яч перед штрафним ПСЖ, стягнув на себе двох опонентів і вивів Неймара на побачення з воротарем господарів. Бразилець легко реалізував момент, пробивши в дальній від воротаря кут.

Після пропущеного гола парижани спробували перехопити ініціативу, але на перерву команди пішли з мінімальною перевагою гостей.

Початок другого тайму команди провели на зустрічних курсах. Гравці ПСЖ хотіли відквитати пропущений м'яч, але знову забила Барселона.

На 67-й хвилині Луїс Суарес отримавши м'яч на правому фланзі, увійшов до штрафного майданчика господарів. Уругваєць просочився між трьома захисниками ПСЖ і пробив повз Сірігу - 0:2.

На 79-й хвилині становище парижан стало і зовсім плачевним. Луїс Суарес зіграв "в стінку" з Маскерано в центрі поля, катнув м'яч між ніг Давиду Луїсу і метрів з 20-ти обвідним ударом спрямував м'яч у праву від себе дев'ятку.

Трохи підсолодив пігулку для французів Жеремі Матьє. Захисник каталонців встановив остаточний рахунок поєдинку, після того як зрізав м'яч у свої ворота після прострілу Ван дер Вілья з правого флангу.

У підсумку матч завершився гостьовою перемогою Барселони з рахунком 3:1. Цей результат дозволяє каталонцям спокійно готуватися до матчу.

ПСЖ - Барселона 1:3

Голи: Жеремі Матьє, 82 (автогол) - Неймар, 19, Луїс Суарес 67, 79