Українка завоювала "срібло" на чемпіонаті Європи з важкої атлетики

0
109
Українка завоювала  срібло  на чемпіонаті Європи з важкої атлетики
Анастасія Лисенко - срібний призер чемпіонату Європи

На Чемпіонаті Європи-2015 з важкої атлетики, який зараз проходить у Тбілісі, українка Анастасія Лисенко завоювала срібну медаль у суперважкій ваговій категорії

У Тбілісі (Грузія) завершилися змагання чемпіонату Європи з важкої атлетики у жінок у ваговій категорії +75 кг. Українська спортсменка Анастасія Лисенко завоювала три срібні нагороди - у ривку, штовханні та сумі багатоборства.

Читай також: Український гімнаст став чемпіоном Європи у багатоборстві

У ривку українська важкоатлетка використовувала дві спроби з трьох, піднявши вагу 116 і 126 кг. У штовханні Лисенко з першої спроби підняла штангу вагою в 143 кг, а з другої - в 154 кг.

У загальному заліку українка набрала 280 кг і поступилася лише росіянці Тетяні Каширіній, яка досягла результату 322 кг (142 кг у ривку і 180 - у штовханні).

Загальний залік:

1.Татьяна Каширіна (Росія) - 322 кг (142 + 180)

2. Анастасія Лисенко (Україна) - 280 кг (126 + 154)

3. Андреа Аанеі (Румунія) - 261 кг (120 + 141)

Нагадаємо, раніше СПОРТ bigmir)net повідомляв, що українка Юлія Калина стала чемпіонкою Європи з важкої атлетики у ваговій категорії до 63 кг.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Українка завоювала "срібло" на чемпіонаті Європи з важкої атлетики