NBA: Хоукс - за крок від другого раунду, Мемфіс закрив серію з Портлендом

Бруклін на виїзді програв п'ятий матч серії, Блейзерс не впоралися з ведмедями.

Атланта - Бруклін - 107:97 (33:16, 20:28, 29:26, 25:27)

А: Д. Керролл (24 + 7 підбирань), Хорфорд (20 + 15 підбирань + 5 передач), Тіг (20 + 8 передач + 3 перехоплення), Корвер (17 + 5 підбирань), Міллсеп (10 + 6 підбирань)

Б: А. Андерсон (23 + 7 підбирань), Дж. Джонсон (18 + 9 підбирань), Дж. Джек (18 + 6 передач), Б. Лопес (15 + 3 блок-шоти), Т. Янг (11) .
Рахунок у серії: 3-2

У серії між першою і восьмою командами Східної конференції поки господарі виграють свої матчі. Однак Атланті перемоги даються з великими труднощами. Три вікторії були здобуті з сумарною різницею в 22 очки, і тільки в третій вдалося оформити двозначну перевагу, і то завдяки чотирьом точним штрафним кидкам в кінці матчу. Водночас потрібно визнати, що Хоукс повністю заслужили цю перемогу. Той же Ел Хорфорд, який пошкодив палець в першій половині зустрічі, і Джефф Тіг грали з травмами, але самовіддача поєдинку була цілковитою.

Однак у третій чверті прокинувся Кайл Корвер, що поклав 3/4 з-за дуги. Активізувалися й інші провідні виконавці команди Майка Буденхольцера, що зуміли тримати двозначний гандикап. Саме у третій чверті Тіг підвернув щиколотку, але через три хвилини вже повернувся на майданчик, і в четвертій літав по паркету, як ні в чому не бувало. Джаретт Джек, Бойяі Богданович і Джо Джонсон почали заключний відрізок матчу з ривка 9-0. Всі зусилля Яструбів з утримання гідної переваги були знищені. Пішла щільна гра. Хорфорд, Міллсеп і Корвер всіма силами відбивалися від Джека, який набрав 12 очок в четвертій чверті. За дві хвилини до кінця матчу Джо Джонсон ввалив дві поспіль трюльники, і відставання скоротилося до двох балів. Але гру Атланта закрила ривком 10-2, в якому Тіг просто познущався над обороною

Мемфіс - Портленд - 99:93 (20:20, 26:19, 22:27, 31:27)

М: Газоль (26 + 14 підбирань), Лі (20), Рендольф (16 + 8 підбирань), Грін (10 + 7 підбирань), Картер (9 + 5 підбирань), Аллен (8 + 7 підбирань + 5 перехоплень)

П: Маккалум (33), Ліллард (22 + 6 підбирань + 6 втрат), Олдрідж (14 + 9 підбирань), Батюм (6 + 10 підбирань + 7 передач)
Рахунок у серії: 4-1

Не зумів Портленд продовжити серію з Мемфісом. На своєму полі Гріззліс навіть без Майкла Конлі дотиснули Блейзерс. Команда Террі Стоттса знову невдало розпочала поєдинок, пропустивши ривок Ведмедів, які оформили сім з стартових дев'яти кидків з гри, але Деміан Ліллард і Сі Джей Маккалум, який встановив новий особистий рекорд результативності, набравши 33 очки, ще в першій чверті вирівняли гру. Справжні проблеми з точністю кидків були у Гріззліс у другій чверті, коли вони промахнулися 13 з перших 17-ти, але в підсумку точність була налаштована і на перерву Ведмеді пішли перевагою в сім балів. Кортні Лі, Марк Газоль і Вінс Картер закрили першу половину ривком 8-2 і відкрили третю чверть спуртом 6-0.

Сім хвилин вистачило орегонцям, щоб нівелювати відставання в 13 пунктів і навіть вийти вперед на три очки. Олдрідж, для якого цей матч може стати останнім у складі Портленда, у третій чверті набрав сім очок, але героєм цього відрізка став Маккалум, який відзначився 16-ма балами, в тому числі чотирма дальніми "пострілами". Щільна гра продовжилася перші чотири хвилини заключної 12-хвилинки. Потім Нік Калатес, Джефф Грін і Рендольф видали втечу 9-0, і різниця в рахунку стала двозначною. Майерс Леонард і Маккалум ввалився по трьох, але Ведмеді чітко тримали гандикап. У завершальну хвилину поєдинку гості намагалися дальніми кидками нагнати суперника. Але гравці Мемфіса успішно пробивали штрафні кидки, набравши з цієї лини 10 очок. На відміну від четвертої гри команда Йоргера повністю переграла суперника під кільцем, зібравши на 18 підбирань більше. Блейзерс реалізували 40% кидків з гри, що цілком очікувано для матчів з ведмедями. Навіть жахлива "стрілянина" з-за дуги (1/14) не завадила Мемфісу втретє за останні п'ять сезонів пробитися в другий раунд плей-оф. Цікаво, що Гріззліс виграли п'ять поспіль п'ятий матчів у серіях плей-оф, а ось Портленд не може похвалитися успішною грою на цій стадії - п'ять поразок поспіль і сьома поразка в останніх восьми перших раундах плей-оф.