Кубок світу з фехтування: українка Харлан бере бронзу

Sport bigmir,  2 травня 2015, 20:11
0
153
Ольга Харлан в черговий раз на призових місцях

2 травня в Пекіні завершився етап Кубка світу з фехтування на шаблях серед жінок.

На черговому етапі Кубка світу з фехтування жодних сенсацій не відбулося. На п'єдестал уже традиційно піднялися кращі на сьогодні фехтувальниці.

До півфіналу, крім Ольги Харлан, росіянки Софії Великої та американки Маріель Загуніс, зуміла пройти польська фехтувальниця Олександра Соха.

Соха стала, мабуть, головною сенсацією етапу, розгромивши Загуніс з рахунком 15: 2. Ольга Харлан поступилася Софії Великій з рахунком 15:6. У нинішньому сезоні спортсменки зустрічалися вже вшосте і в статистиці їхніх особистих зустрічей – однакова кількість.

У фіналі Велика перемогла Соху з рахунком 15:9 і взяла перше місце на етапі Кубка світу в Пекіні.

Нагадаємо, на етапі Кубка світу в Сеулі Ольга Харлан посіла перше місце. Фехтувальниця на першому рядку у світовому рейтингу.