Легка атлетика: Українка Міщенко перемогла на змаганнях у Токіо

Sport bigmir,  10 травня 2015, 14:55
0
459
Міщенко тріумфує в Токіо

Анна Міщенко перемогла на дистанції 1500 метрів на змаганнях серії IAAF World Challenge, які проходили в Токіо.

Читай також: Трьох українських легкоатлетів дискваліфікували за вживання допінгу

32-річна харків'янка пробігла дистанцію за 4.02.47. Цей результат став рекордним для турніру в Токіо і персонально кращим для Міщенко з липня 2012 року.

Українка випередила ефіопку Гудаф Цегай (4.03.09) і представницю США Аішу Прауг (4.05.52).

"Я дуже задоволена погодою і доріжкою на стадіоні – вона дуже швидка. Мій результат дуже високий, але місця у збірній на чемпіонаті світу не гарантує. Відбір у команду відбудеться в червні на чемпіонаті України. А на самому чемпіонаті світу час, мені здається, буде не таким важливим, як місце", – передає слова Міщенко портал Xsport.ua.

Ця сама новина на Спорт bigmir) net: Легка атлетика: Українка Міщенко перемогла на змаганнях у Токіо