Українка Ольга Харлан перемогла на Гран-прі з фехтування в Москві

0
361
Ольга Харлан перемогла у Москві

Українська шаблістка Ольга Харлан перемогла на турнірі Московська шабля.

Українська шаблістка Ольга Хралан завоювала золоту медаль на турнірі Московська шабля. У фіналі нашій спортсменці протистояла росіянка Яна Єгорнян. Харлан перемогла опонентку із загальним рахунком 15:10.

Читай також: Краща шаблістка України попросила у чоловіка лампочку на Новий рік

Додамо, що бронзові нагороди змагання розділили росіянки Катерина Дяченко і Софія Велика.

Нагадаємо, раніше СПОРТ bigmir) net повідомляв, що Ольга Харлан виграла українську першість з фехтування.

Відзначимо, що Ольга Харлан отримала нагороду "Краща спортсменка року" на церемонії нагородження "Герої спортивного року", яка відбулася 8 квітня в Києві.

Дивіться фотогалерею: Ольга Харлан

Ця сама новина на Спорт bigmir) net: Українка Ольга Харлан перемогла на Гран-прі з фехтування в Москві