Українка опинилася за крок від медалі Європейських ігор у триатлоні

103
Юлія Єлістратова посіла високе четверте місце

Лідер збірної України з триатлону Юлія Єлістратова фінішувала четвертою.

Українська триатлоністка Юлія Єлістратова показала кращий на цей час для нашої країни результат на Європейських іграх.

У змаганні триатлоністок з результатом 2:03.11 Юлія фінішувала четвертою. Наша спортсменка не змогла впоратися з сильними хвилями у плаванні, де відстала від лідерів на 1:30 хвилини, а всі спроби відігратися дозволили їй стати кращою з тих, хто залишився без медалей.

Чемпіонкою ігор у триатлоні стала Ніколя Спіріг зі Швейцарії (2:00.28). "Срібло" виграла Рейчел Кламер з Голландії (2:01.44), "бронза" у шведки Лізи Норден (2:01.46).

За всіма подіями Європейських ігор стежте в нашому онлайні.

Ця сама новина на Спорт bigmir) net: Українка Єлістратова опинилася за крок від медалі Європейських ігор в триатлоні