Жан Беленюк приніс Україні срібну медаль на Європейських іграх

Sport bigmir,  14 червня 2015, 19:47
0
153
Жан Беленюк - срібний призер Європейських ігор

У змаганнях з греко-римської боротьби українець поступився росіянину Давиду Чакведадзе, але здобув срібло.

На шляху до фіналу греко-римської боротьби в категорії до 85 кг Беленюк розібрався з румуном Аттілою Тамасом (3:0), турком Метеханом Басара (3:1) і вірменином Максимом Манукяном (4:1).

Читай також: Українець Дмитро Пишков завоював бронзову медаль на Європейських іграх

У фіналі Беленюк мав зустрітися з росіянином Давидом Чакведадзе. У впертій боротьбі наш співвітчизник програв супернику з рахунком 3:1, проте завоював срібну нагороду.

Нагадаємо, раніше українець Дмитро Тимченко також зумів піднятися на другу сходинку п'єдесталу в змаганнях з греко-римської боротьби.

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Жан Беленюк приніс Україні срібну медаль на Європейських іграх