Європейські ігри: Хроніки 14 червня

Sport bigmir,  15 червня 2015, 07:59
0
133

Вашій увазі події третього дня змагань в Баку, на якому Україна виграла дві медалі.

9:07
Доброго ранку! СПОРТ bigmir)net продовжує розповідати вам про перші Європейські ігри. Пропонуємо вам ознайомитися з розкладом на сьогодні, 14 червня.

9:20
Українець Дмитро Пішков здобув перемогу над представником Греції, і вийшов до 1/8 фіналу на змаганнях з греко-римської боротьби

9:46
Жіноча збірна з настільного тенісу в 1/4 фіналу обіграла команду Швеції і вийшла в 1/2 фіналу змагань

10:13
Віталій Цуркан у веслуванні на байдарці на 1000 м проходить до півфіналу змагань на Європейських іграх! Кваліфікаційний час українця - 3:44.533. Півфінал пройде сьогодні о 14:08 за Києвом.

Українська жіноча четвірка з веслування на байдарці на 500 проходить у фінал змагань на Європейських іграх, показавши в кваліфікації: 1:35.61. Фінал пройде 15 червня в 8:32 за Києвом.

Дмитро Янчук та Тарас Міщук кваліфікуються у фінал змагань з веслування на каное-двійках на 1000 м (3: 38.452). Фінал відбудеться 15 червня о 9:50.

10:46
Наш Жан Беленюк вийшов в 1/8 фіналу Європейських ігор з греко-римської боротьби, перемігши представника Сербії з рахунком 4:0

11:04
Троє наших борців греко-римського стилю на Європейських іграх вийшли в 1/4 фіналу.

Денис Дем'янюк здобув перемогу над представником Угорщини.

Дмитро Пішков переміг представника з Хорватії.

Жан Беленюк став переможцем у сутичці з представником Румунії.

12:09
А ви знаєте, що на відкритті Європейських ігор виступала Леді Гага? Ось вам підтвердження:

12:40
Наш борець Жан Беленюк вийшов у фінал і буде битися за золото Європейських ігор в греко-римській боротьбі.

Побажаємо хлопцеві удачі!

13:06

13:23
Денис Дем'янков і Дмитро Пішков боротимуться за бронзу в греко-римській боротьбі на Європейських іграх 20115.

Їхні поєдинки розпочнуться о 17:07 і 17:21 відповідно. Трансляцію в прямому ефірі можна буде дивитися тут:

13:29
Наша жіноча збірна з настільного тенісу вийшла в півфінал, де за право зіграти у фіналі посперечатися з командою Голландії. В іншому півфінальному матчі зійдуться команди Німеччини та Чехії.

14:01

У перший день змагань наша чоловіча збірна з гімнастики поки займає перше місце.

А ось жіноча команда поки на 7-й позиції

14:36
Почалися півфінальні матчі з настільного тенісу серед жіночих збірних. Наші дівчата б'ються за фінал з командою Голландії

Дивись тут

14:41
Наша Маргарита Песоцька поки веде з рахунком 1:0. У першому сеті обігравши голландку 11:9

15:29
Маргарита Песоцька поступається у першому матчі півфіналу. Збірна Голландії повела в рахунку

16:00
Тетяна Біленко поступається у другому матчі півфіналу серед жіночих збірних з настільного тенісу. Збірна Голландії веде з рахунком 2:0

17:05
Анна Гапонова та Тетяна Біленко перемогли в третьому матчі півфіналу серед жіночих збірних з настільного тенісу. Збірна України скоротила відставання від збірної Голландії до 1:2

17:51
Маргарита Песоцька перемагає в четвертому матчі півфіналу серед жіночих збірних з настільного тенісу. Рахунок протистояння збірної України та збірної Голландії 2:2

18:07
У цей час проходять змагання з греко-римської боротьби. Наш співвітчизник Дмитро Пішков у вазі до 75 кг завоював бронзову медаль.

18:28
Українець Денис Дем'янков зупинився за крок від нагороди у змаганнях з греко-римської боротьби. Наш співвітчизник в "бронзовому фіналі" поступився представнику Словаччини Іствану Льову з рахунком 1:3.

19:00
Жіноча збірна України з настільного тенісу битиметься за бронзові нагороди Європейських ігор-2015. Українки не змогли пройти у фінал змагань, поступившись збірній Голландії.

19:27
Українець Жан Беленюк завоював срібну медаль у змаганнях з греко-римської боротьби у вазі до 85 кг.

20:07
Українські гімнастки вирушили в Баку на Європейські ігри

20:40
Президент НОК Сергій Бубка вітає Жана Беленюка із завоюванням срібної медалі на Європейських іграх

20:59
Бронзовий призер Європейських ігор-2015 українець Дмитро Пішков поділився враженнями від завоювання третього місця на змаганнях

21:20
Ось і закінчився другий день Європейських ігор-2015. Україна сьогодні поповнила свою скарбничку двома медалями: однією срібною та однією бронзовою. Обидві нагороди принесли наші борці - Жан Беленюк і Дмитро Пішков. Також варто відзначити успіх наших спортсменок в настільному тенісі, які отримали шанс поборотися за бронзові нагороди. Детальніше про підсумки другого дня Європейських ігор для України читайте тут:

Недоборолись: Підсумки дня для України на Європейських іграх

Спасибі Вам, що були з нами, і до швидких зустрічей!