0
161

Вашій увазі події четвертого дня змагань в Баку.

21:03

Програма другого дня змагань добігає кінця. День видався багатим на події і успішним для представників України. Будемо сподіватися, що завтрашній день подарує нам стільки ж позитивних емоцій, а нашим спортсменам - ще більше перемог і медалей.

20:55
Другий день змагань добігає кінця. Можна з упевненістю констатувати, що він виявився для наших спортсменів успішним. Перша золота медаль для нашої збірної і місце в першій десятці в медальному заліку.

20:45

Зіграли свої матчі волейболістки. Група А: Туреччина - Італія 3: 0, Румунія - Бельгія 0: 3; Група В: Болгарія - Росія 3: 0, Хорватія - Нідерланди 1: 3, Німеччина - Сербія 1: 3

20:07

Вашій увазі результати поєдинків з водного поло серед чоловіків. Група А: Італія - ​​Україна 18: 6, Росія - Франція 14: 6; Група В: Угорщина - Румунія 18: 3, Азербайджан - Німеччина 7:17; Група С: Чорногорія - Туреччина 11: 6, Хорватія - Греція 13:12; Група D: Сербія - Мальта 18: 3, Іспанія - Словаччина 14: 9.

19:37

Ось так нагороджували нашу чемпіонку:

19:31

Зазначимо, що наразі Україна посідає дев'яте місце в медальному заліку з 1 золотою медаллю, 3 срібними та 3 бронзовими.

19:18

Аліна Стадник-Махиня чемпіонка Європейських Ігор у греко-римській боротьбі в категорії до 69 кг! Перше золото України на змаганнях у Баку! З рахунком 3:1 українка здолала ізраїльтянку Ілан Кратиш!

Нагородження наших гімнастів, які посіли друге місце у командних змаганнях.

18:39

Українка Оксана Гергель не змогла завоювати бронзову медаль у змаганнях з вільної боротьби. Тепер усі надії на Аліну Стадник-Махиню, яка буде боротися за "золото" у вазі до 69 кг.
18:20

Український гімнаст Олег Верняєв прокоментував завоювання нашої збірної срібних медалей Європейських ігор.

17:58

Збірна України з синхронного плавання - бронзовий призер Європейських ігор! Перше місце посіли росіянки, а на другій позиції розташувалася команда Іспанії.

17:09

Тим часом починаються фінали у вільній боротьбі. Нагадаємо орієнтовний час виходу на килим наших борчинь: о 17:28 Тетяна Кіт вийде в сутичці за бронзу, о 17:49 також за бронзу буде боротися Оксана Гергель, а о 18:17 фінал у категорії до 69 кг чекає нашу Аліну Стадник-Махиню.

17:05

Наші дівчата відмінно виступили. Їхній результат у довільній програмі 87,966, сума 159,086 і це друге місце після Росії. 16:50

Радісна новина для українських велосипедистів - президент Федерації Олександр Башенко пообіцяв 200 тисяч гривень за медаль будь-якої гідності. Нагадаємо, що держава за золото дасть премії в розмірі всього 25 тисяч гривень.

16:28

Вже виступили 4 команди в синхронному плаванні. Поки лідирує Швейцарія, але фаворитки ще не виступали.
16:15

Трохи перепочили - починаємо стежити за виступ синхроністок у фіналі. Україна виступить під 9-м номером між конкурентками з Росії та Іспанії.
14:50

Зараз у нас є можливість трохи відпочити перед вечірньою програмою. Сьогодні нас чекає ще виступ команди в синхронному плаванні, куди наша команда прийшла до фіналу з другим результатом, а також три сутички у вільній боротьбі - дві за бронзу і одна у фіналі за золото.
14:48

Олександр Сенкевич виступить у фіналі В на 200 метрах на байдарці - в півфінальному запливі від став п'ятим в своєму запливі.
13:47

Так! Україна займає друге місце! Азербайджан непогано виконав свої спроби, але обійти Верняєва і Радивилова не зміг. У результаті Росія перша, Україна друга, Азербайджан третій. У жінок наша команда посідає дев'яте місце і її ще можуть обійти.

Юрій Чебан в заїзді каноїстів на 200 метрів став лише третім (він чемпіон світу на цій дистанції), тому йому сьогодні ввечері ще належить заїзд в півфіналі.

12:29

Євген Карабута та Ігор Трунов стали п'ятими в своєму заїзді у веслуванні 200 метрів на каное і також вийшли в півфінал.

12:20

Завершився матч у водному поло Україна - Італія. Наша команда програла 6:18 і з нулем набраних очок залишає Європейські ігри.

У Борисполі зустріли представників греко-римської боротьби, які на Європейських іграх забули три медалі - два "срібла" і одну "бронзу".

У водному поло українська команда починає свій матч проти Італії. Втім, він для нашої команди ніякого значення не має, оскільки наша команда після двох поразок залишиться на останньому місці при будь-якому розкладі. Італія виграла обидва стартові матчі, тому може впевнено виграти групу.

9:32

Настільний теніс: українська пара Гапонова - Біленко з рахунком 2:3 програла чешкій ​​парі. Чехія вийшла вперед у матчі за третє місце в матчі з Україною. Тепер нашій парі потрібно вигравати два матчі.

9:20

Вільна боротьба: Оксана Гергель пробилася до півфіналу в категорії до 60 кг, а ось Тетяна Кіт свою сутичку 1/4 фіналу програла шведці Маттсон.

9:02

Синхронне плавання приносить першу медаль на сьогодні. Дует Яхно - Нарежна показують проміжний третій результат, але залишається виступ лише грецької пари, яка не претендує на медалі, тому можна готуватися до бронзових медалей.

8:57

Україна втрачає медаль у веслуванні. Наші каноїсти Дмитро Янчук та Тарас Міщук всю дистанцію йшли серед лідерів, за 250 метрів до фінішу вийшли на перше місце, але сил на фінішний ривок не вистачило і в підсумку наші хлопці лише п'яті.

8:52

Аліна Стадник-Махиня впевнено пробивається до чвертьфіналу, перемігши болгарку Моналову.

8:40

Маргарита Песоцька виграла з рахунком 3:1 свій матч проти чешки. Рахунок у матчі на 3-е місце Україна - Чехія рівний 1:1.

8:36

Що зараз в Баку? Вже йде матч за третє місце в настільному тенісі між Україною та Чехією. Тетяна Біленко програла 1:3 Івен Василевській. Чехія виграє 1:0.

8:03

Ну і звичайно ж вашій увазі медальний залік - Україна на 10-му місці після двох днів.

8:01

Для тих, хто пропустив вчорашній день повідомляємо, що Україна здобула дві медалі. З підсумком виступів наших спортсменів знайомтесь в матеріалі:

Недоборолись: Підсумки дня для України на Європейських іграх