Європейські ігри: Українки завоювали бронзову медаль у веслуванні

Sport bigmir,  16 червня 2015, 14:07
0
58
Марія Повх та Анастасія Тодорова - бронзові призерки турніру

Українські спортсменки Марія Повх та Анастасія Тодорова посіли третє місце у змаганнях з парного веслування.

Українські спортсмени завоювали восьму медаль на Європейських іграх. У змаганнях з веслування представники нашої країни Марія Повх та Анастасія Тодорова посіли третє місце, показавши результат 37.719.

Читай також: Українські гімнасти стали другими на Європейських іграх

Зазначимо, що українки програли всього дві сотих секунди сербській парі, яка фінішувала другою. Перше ж місце посіла команда з Білорусі Марина Махнева і Маргарита Литвинчук, які показали час 37,399.

Нагадаємо, раніше українська спортсменка Аліна Стадник-Махиня завоювала першу золоту медаль для нашої країни, перемігши у змаганнях з вільної боротьби у вазі до 69 кг.