Вашій увазі події п'ятого дня змагань в Баку.

Доброго ранку! СПОРТ bigmir)net продовжує розповідати вам про перші Європейські ігри.

8:33
Вашій увазі пропонується медальний залік змагань.

8:38
Наші представники з кульової стрільби Олег Царьков і Сергій Куліш кваліфікувалися до фіналу стрільби з пневматичної гвинтівки на 10 м, зайнявши 4 і 6 місця в попередньому раунді змагань. Фінал відбудеться сьогодні о 9:15.

8:46
Також зараз йдуть змагання зі стрільби з лука. Побажаємо успіху нашим спортсменам: Георгію Іваницькому, Маркіяну Івашкові і Віктору Рубану.

8:55
Представниці України з кульової стрільби Олена Костевич, Ольга Голубченко і Поліна Конарьова бажають усім гарного дня

9:10
Українка Єлизавета Яхно опинилася за крок від нагороди в соло в програмі синхронного плавання. Єлизавета набрала 159,6878 балів і посіла четверте місце.

9:34
Розпочався фінал з кульової стрільби з пневматичної гвинтівки на 10 м. Побажаємо удачі українцям Олегу Царькову і Сергію Кулішу.

9:46
Представниці України з вільної боротьби проходять далі у змаганнях!

Тетяна Лавренчук (58кг) буде боротися за "золото", а Юлія Ткач (63 кг), Лілія Горішна (53 кг) та Оксана Ващук (75 кг) пройшли до чвертьфіналу.

9:49
Наша чоловіча збірна з водного поло мінімально поступилася команді Туреччини з рахунком 9:11.

10:08
Ірина Ромолданова не змогла вийти у чвертьфінал Європейських ігор з теквондо у вазі до 49 кг. Українка програла британці Чарлі Маддок.

10:25
Вільна боротьба: Юлія Ткач вийшла у фінал, де як і Тетяна Лавренчук буде боротися за золото. Лілія Горішна і Оксана Ващук програли у чвертьфіналі, але Горішна вже отримала можливість виступити у втішному фіналі і пробилася в сутичку за 3-е місце.

10:54
Українки Дарина Удовенко та Єлизавета Суліма програли перший матч з пляжного волейболу. Наші спортсменки з рахунком 0:2 поступилися чеській парі

Українка Маргарита Песоцька на змаганнях з настільного тенісу.

13:08
Стартували змагання з веслування. Тримаємо кулаки за наших спортсменів.

13:11
Українка Світлана Римкевич зайняла 7-е місце у фіналі В з веслування (200 м).

13:16
Серед чоловіків Олександр Сенькевич на дистанції 200 м посів 6-е місце у фіналі В.

14:17
Українець Георгій Іваницький став четвертим в попередньому раунді стрільби з лука. Маркіян Івашко став 18-м, а Віктор Рубан посів дев'ятнадцяте місце.
15:03

Українська спортсменка Світлана Римкевич з результатом 25,09,469 зайняла п'ятнадцяте місце у фіналі Європейських ігор на з веслування на дистанції 5000 метрів.
15:47

Наші лучники почали змагання на стадії 1/8 фіналу. Команді України протистоїть збірна Словенії.
15:49

У першому сеті наші лучники переграли команду Словенії з рахунком 53:46
15:56

Українські лучники Георгій Іваницький, Віктор Рубан та Маркіян Івашко вийшли до чвертьфіналу командних змагань. Наші спортсмени з рахунком 6:2 здолали команду Словенії.

16:11
Українець Іван Катков б'ється з словенцем Бояном Токичем за право виходу в другий раунд з настільного тенісу. Паралельно почалися фінальні змагання з синхронного плавання (довільна програма), де команда України виступає передостанньою.

Побажаємо нашим спортсменам удачі!

17:12
Українська спортсменка Марія Повх поділилася емоціями від завоювання бронзової медалі Європейських ігор в парному веслуванні.
17:17

Лілія Горішна програла "бронзовий фінал" у змаганнях з вільної боротьби у вазі до 53 кг.

17:32
Виступила українська команда з синхронного плавання. Наші спортсменки отримали оцінку 86,8667 і поки займають друге місце. Чекаємо виступу іспанок, які показують свою програму останніми, і тримаємо кулаки за українок.

17:37
Інна та Ірина Махно програли матч з пляжного волейболу парі з Росії. Українки поступилися з рахунком 0:2.

17:53
Ще одна медаль в активі України! Тетяна Лавренчук виборола срібну нагороду в змаганнях з вільної боротьби у вазі до 58 кг.

18:07
Бокс: Представник України в категорії до 91 кг Геворг Манукян пробився в 1/8 фіналу, перемігши одноголосним рішенням суддів чеха

18:25
Українка Юлія Ткач - срібний призер Європейських ігор. У фіналі наша спортсменка мінімально поступилася росіянці Валерії Лазінській.

18:48
Наш збірник Ку Лей обіграв в настільному тенісі румуна Костянтина Чіоті з рахунком 4:1 і пройшов у другий раунд!

18:53
Сергій Бубка та чемпіонка Європейських Ігор Аліна Махиня підтримують наших разом з іншими спортсменами і тренерами на трибунах:

19:10
Завершилися чергові поєдинки з водного поло. Вашій увазі результати чоловічих команд. Матчі за 13-16 місця: Україна - Туреччина 9:11, Азербайджан - Мальта 8: 7. Кваліфікація: Росія - Чорногорія 11: 8, Греція - Франція 16: 7, Німеччина - Словаччина 13: 7, Сербія - Румунія 8: 2.

19:13
Результати жіночих команд з водного поло. Всі матчі закінчилися з великою перевагою однієї з команд. Група А: Греція - Ізраїль 19: 4, Німеччина - Нідерланди 4:16, Угорщина - Великобританія 16: 4; Група В: Словаччина - Італія 7:18, Росія - Сербія 28: 3, Іспанія - Франція 20: 5.

19:17
А ось підсумки поєдинку нашого Коу Лея. Завтра йому належить битися в другому раунді змагань з настільного тенісу.

19:19
Прямо зараз наш дует Дарина Удовенко-Єлизавета Суліма грає поєдинок з пляжного волейболу. 21:17 - наші волейболістки поки поступаються в першому сеті суперницям з Азербайджану.

19:52
Удовенко і Сулима поступилися суперницям з Азербайджану в пляжному волейболі. 21:17, 21:16 за підсумками двох сетів.

20:56
Остання золота медаль на сьогодні розіграна. Португалець Руї Браганка приносить золото з тхеквондо в категорії до 58 кг. У фіналі Браганка здолав іспанця Хесуса Тортоза Кабрера з рахунком 5: 6.

21:00
На цьому добігає кінця черговий день змагань в Європейських іграх. В актив наші спортсмени можуть записати собі дві срібні та дві бронзові медалі. Трохи не вистачило нашим спортсменам, щоб дістатися до більш високих місць на п'єдесталі.