Українські лучниці - бронзові призерки Європейських ігор

Sport bigmir,  18 червня 2015, 10:45
0
47
Українські лучниці здобули бронзу Європейських ігор

Українські лучниці перемогли команду з Росії і здобули бронзу Європейських ігор.

Сьогодні, 18 червня, на Європейських іграх відбулися змагання жіночих команд у змаганнях зі стрільби з лука, в яких Україну представляли Вероніка Марченко, Анастасія Павлова та Лідія Січенікова.

На шляху до півфіналу наші лучниці змогли обіграти команди з Голландії та Грузії, однак у протиборстві зі збірною Білорусі не змогли здобути путівку до фіналу. У матчі за 3-є місце нашим дівчатам протистояла команда з Росії.

Перші 2 сети українки програли, але змогли переломити плин зустрічі, вигравши 2 наступних раунди. У фінальній перестрілці точнішими виявилися наші співвітчизниці, котрі змогли вибити 3 "десятки" з 3 пострілів, завоювавши бронзу.

Нагадаємо, що раніше СПОРТ bigmir)net повідомляв про те, що українська велогонщиця Ганна Соловей здобула срібну медаль Європейських ігор.