Україна здобула ще одну бронзову медаль на Європейських іграх

Sport bigmir,  19 червня 2015, 19:40
0
86
Діана Шелестюк - бронзовий призер Європейських ігор

Українська спортсменка Діана Шелестюк посіла третє місце у стрибках у воду з метрового трампліна.

Кваліфікацію стрибків у воду з метрового трампліна Діана Шелестюк закінчила на 3-му місці. Цей результат дозволив українці пройти до фіналу турніру, де українська спортсменка за результату у 388,45 бала знову стала 3-ю.

Читай також: Українському гімнасту Верняєву не було рівних у багатоборстві на Європейських іграх

Перше місце у змаганнях посіла росіянка Марія Полікова (419,45 бала), а срібло здобула представниця Німеччини Луїза Ставчінскі (392,20 бала).

Нагадаємо, що раніше СПОРТ bigmir)net повідомляв про те, що Коу Лей здобув бронзову медаль для України на Європейських іграх.

За всіма подіями Європейських ігор стежте в онлайні.